• Telefon alarmowy: +48 508 780 398   Telefon: +48 507 447 629
  •     RODO
  • facebook
Awesome Image

O nas | O firmie

WMG Serwis Marcin Górka zajmuje się bezwykopową renowacją sieci wod-kan. Nasza firma jest gwarantem jakości i wysokiej niezawodności. Koncepcja naszych systemów opiera się na szerokim spektrum działania począwszy od renowacji poprzez czyszczenie aż po inspekcję telewizyjną.


WMG Serwis Marcin Górka działa na rynku technologii bezwykopowych od kilkunastu lat. Od momentu założenia, dążyliśmy do stworzenia wiarygodnej i sprawnej firmy świadczącej usługi z zakresu wod-kan. Dla potencjalnego Klienta staramy się być nie tylko Wykonawcą a przede wszystkim wiarygodnym i oddanym partnerem, który na każdym etapie procesu inwestycyjnego doradza, rozwiązuje problemy i wspiera Inwestora w celu osiągnięcia założonego celu.


Nasz główny potencjał to wiedza i doświadczenie. Firmę WMG Serwis Marcin Górka tworzą osoby z wieloletnim doświadczeniem w branży renowacji bezwykopowych. Zawsze idziemy z duchem czasu bazując na najnowszych technologiach dostępnych na rynku. Stosujemy materiały najlepszych i sprawdzonych producentów. Korzystając z Naszych usług masz pewność, że prace zostaną wykonane profesjonalnie i terminowo.